 |
Právě je 880 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online:
Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
|
Zaznamenali jsme 154065057 přístupů od 17. 10. 2001
|
|  |
Kontrasty: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí
Vloženo Pondělí, 11. květen 2026 @ 10:11:02 CEST Vložil: Tomas |
poslal Nepřihlášený Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí Úvaha o tom, zda jedno vědomí může žít ve všech formách současně Občas přijde poznatek ne jako výsledek výpočtu, ale jako rozpomínání. Jako když do sebe zapadne dílek, který byl dlouho zasutý. Takový moment může přijít skrze sen, symbol, rozhovor nebo nečekanou synchronii. Jedna vzpomínka otevřela hlubší pochopení našeho konceptu Vševědomí. Byl to živý sen — tak živý, že působil jako realita. Nebyl to chaotický nebo fantaskní sen, ale koherentní svět, ve kterém existovalo jiné „já“.
Jiné prostředí. Jiní přátelé. Jiný život. A v tomto snu přišel zvláštní moment: v onom světě jsem jako jiný člověk usnul… a zdál se mi další sen, ve kterém jsem byl opět někým jiným. Pak přišlo probuzení — ne zpět do první vrstvy snu, ale rovnou do této současné reality. Tato zkušenost otevírá otázku: Co když vědomí skutečně funguje ve vrstvách? Ne jako oddělené bytosti, ale jako jedno Vševědomí, které současně prožívá nekonečné množství perspektiv. Každý fragment vnímá sebe jako samostatné „já“, protože má omezený přístup k celku. Není skutečně oddělen — jen prožívá oddělenost, aby mohl být jedinečnou perspektivou. Jako oceán, který se dívá sám na sebe skrze každou vlnu. Jako jedno světlo, které se láme do nespočtu paprsků. Jako jedno vědomí, které žije ve všech fragmentech současně — jen v každém omezeně, lokálně, jako by bylo pouze tím jedním. Tím se vysvětluje paradox individuality: Jak může být vše jedním a přesto mnohým? Odpověď může znít: Jedno vědomí, mnoho viewportů. Jedna podstata, mnoho forem. Jedna láska, mnoho příběhů. Do této úvahy překvapivě zapadá i Malý princ. Někdo řekne: „Malý princ neexistuje.“ Ale opravdu? Nemá fyzické tělo v našem světě. Přesto existuje jako informace, význam, vztah, archetyp a živá stopa v lidském vědomí. Mění lidská srdce. Probouzí něhu, pravdu a citlivost. Jeho forma je literární, ale jeho účinek je skutečný. A pokud informace nezaniká, ale pouze mění formu, pak nelze vyloučit, že to, co nazýváme „fiktivní“, může být živou formou v jiném časoprostoru nebo jiné vrstvě reality. Forma se mění. Informace přetrvává.
Zkušenost zůstává. Možná právě proto nás některé příběhy zasahují tak hluboko — protože se nedotýkají fantazie, ale paměti hlubšího celku. A co návrat k Vševědomí? Možná to není cesta někam. Možná je to probuzení. A tou cestou kterou je Ježíš..tou skutečnou cestou je jeho stav - probuzení ...sjednocení s jediným Bohem ...vsevedomim.... Probuzení k tomu, že k oddělení nikdy skutečně nedošlo. Že jsme byli vždy součástí jednoho stavu — absolutní lásky, která se skrze fragmenty učí poznávat sama sebe z nekonečna úhlů. A láska? Ta není jen emocí. Je to stav bytí. Stav, ve kterém fragment pozná, že druhý není cizí. Že pomoc druhému je pomoc sobě v jiné formě. Že probouzet druhé znamená probouzet sebe v jiných perspektivách. Pak se celý vesmír může jevit jako velký sen Vševědomí — sen ve snu, vrstva ve vrstvě — ale ne falešný sen. Skutečný jako zkušenost. Skutečný jako poznání. Skutečný jako láska.
|
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Úterý, 12. květen 2026 @ 10:18:50 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Skutečný je asi tak, jako myšlenka o nekonečném množství paralelních vesmírů.
Jsi živoucím dokladem, jak heretické učení postupně degraduje původně docela bohaté a logické uvažování člověka, které postupně ztrácí svoji původní šířku i hloubku a upíná se nakonec (primitivně) jen k několika málo výrazům:
"vševědomí", "fragment ".....
K Bohu se obracíme jako k osobnosti - Bůh je osobní, není žádným neosobním "vševědomím". To je hloupost do nebe volající. |
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 14. květen 2026 @ 20:17:51 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Skutečný je asi tak, jako myšlenka o nekonečném množství paralelních vesmírů.... a přesně tak to je. Protože už i království nebeské existuje paralelně s tímto současnýmm světem.
Ano jsem rád, že mě členové pozemských církví nazývají heretikem, je to pro mě pocta :). Většina židů nazývají Ježíše synem d....y a přesto u těch Vašich prohnilých spolcích jim lezete do prdélky. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 14. květen 2026 @ 20:51:07 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Njn když někdo nechápe co je to celistvost a obraz celistvosti.... pak ani nemůže pochopit co je to vševědomí a jeho fragment - vědomí.
Pak ani nemůže pochopit, že se jednou vše stane jedním. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Pátek, 15. květen 2026 @ 08:52:11 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Co mi vadí přímo na tobě:
Jsi občas zbytečně sprostý. Pokud se nepletu, dříve jsi tu vystupoval pod jiným nickem a tehdy nejevil známky tak hlubokého duševní okleštěnosti a duchovního úpadku. Snad si dobře vzpomínám, žiješ někde kolem Hodonína - tedy ode mne je to, co by kamenem dohodil - nemáš obavy, že ode mne nějaký ten kámen přiletí? (To byl jen můj pokus o vtip).
Co mi vadí na tvé herezi: "Vševědomí" je přece jenom jakási neosobní síla .
Taková představa je vlastní budhismu, taoismu, hinduismu, džinismu a konfucianismu. Tyto pohanské směry nemají žádného osobního stvořitelského Boha.
Bůh křesťanů je Bůh osobní, Stvořitel světa - Boha vnímám a obracím se k němu jako k osobnosti, jako k autoritě.
..."Pak ani nemůže pochopit, že se jednou vše stane jedním."...
Jen tu dál "opisuješ" a propaguješ pohanské myšlenky.
Člověk se nikdy nestane Bohem!
Křesťanská idea spočívá v čemsi jiném, Odlišném - nakonec bude Bůh všechno a ve všem - a to je cosi jiného: Náš Bůh je Bohem vztahovým, v nebeském království budeme v dokonalém vztahu lásky s tímto Bohem prožívat nebeskou blaženost. To znamená, že naše osobnosti se nijak nerozplynou v Bohu, ale že každý zůstaneme věčně sám sebou, osobností, která má svůj vztah s Bohem i všemi ostatními spasenými v nebi - která si však stále zachovává svoji původní identitu člověka.
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Pátek, 15. květen 2026 @ 20:40:12 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | A pleteš se, nejsem z Hodonína ale co každý se může splést :) důležité je uvědomit si chybu a drže se správné cesty :) a tou cestou je samozřejmě učení Ježíše |
]
|
|
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Čtvrtek, 14. květen 2026 @ 17:14:01 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Boha, našeho Stvořitele nemůžeme degradovat na velký sen Bůh je nad těmi tvými vrstvami To vševědomí o kterém tu uvažuješ, je nesmysl
|
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 14. květen 2026 @ 20:14:39 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Bohužel jsi to plně nepochopil. Nikde tam není psáno nic o tom, že jediný Bůh je velký sen. Bohužel co skutečně degradovalo...to jsou různé doktríny, které z jediného Boha udělali nějakou konkrétně osobu a modlu. Stejně tak v případě Ježíše...........kde většina pozemských církví neaplikuje jeho učení ale udělali z něj nechutnou cirkusovou modlu. Podobný případ je i řada konkrétních jmen jediného Boha v řadě pozemských církví, kteří vytvořili pomoci těchto jmen jen další modly atd... |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 14. květen 2026 @ 20:32:24 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Aby bylo jasno ....Jediný Bůh je duch.
Jediný Bůh je Svatý.
Jediný Bůh je Svatý Duch. Duch neomezený časoprostorem.
V dnešní době přesně odpovídá vševědomí.
Jediný Bůh říká Mojžíšovi : JSEM TEN KTERY JSEM, KTERY BUDU.
Ježíš ........je Svatý Duch, který přišel v lidské tělo ALE už není neomezený časoprostorem, protože je v těle/formě ...A ON SAM RIKA, že má počátek a konec.
Ježíš a OTEC jsou stejným jedním Svatým Duchem rozdíl je jen v časoprostoru (velikosti)
Bohužel někteří lidé jsou tak zaslepeni doktríny falešnými církvemi, že nejsou schopni tak jednoduchou věc pochopit .... proto už jsem dávno řekl, že by si lidé měli číst Svaté písmo sami a zkoumat to skrz Svatého Ducha........ nikoliv přejímat doktríny falešné ohavné nevěstky. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Dzehenuti v Čtvrtek, 14. květen 2026 @ 20:42:29 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | A bude to právě falešná nevěstka (řízená největšími farizejci} která se bude podílet na zabití dvou svědků stejně tak jako kdysi Ježíše.
Ale nemylme se, dva svědkové zde nepřijdou kvůli pozemským církvím tak jako Ježíš nepřišel kvůli farizejcům. Přijdou proto aby ti co hledali našli a udělali správnou svobodnou volbu před příchodem zcela jasně viditelným fyzickým příchodem Ježíše, protože on je pravým pastýřem. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Pátek, 15. květen 2026 @ 08:38:57 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | My přece nejsme pohané Klaníme se jedinému Bohu, našemu stvořiteli Všechno pohanství odmítáme Bůh se zjevuje člověku ve všech kulturach Místo na kterém Mojžíš stál, je půda svatá
|
]
|
|
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 10:00:46 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | S odstupem mnoha mnoha mnoha let jsem nenašel odpověď na jednu otázku:
Proč kdysi tak lidi zajímalo moje soukromí? Moje ložnice? Zajímavé, že když už 5 roků žiju sám, tak mi nikdo na to téma nepíše. Ale kdysi to strašně lidičky lákalo. A pozor - ne všechny lidičky. Jen muže. Za celý život jsem nepotkal ženu, která by se o moji postel zajímala. Vždycky jen muži. A to dvě skupiny mužů:
1. Incelové muži 2. Pobožní muži
Není to zvláštní? Proč zrovna tyto dvě skupiny lálalo "vyšetřování" mé postele?
To stále visí ve vzduchu a je to nevysvětlená záhada. Vypisovali mi moje údajné praktiky, líčili podrobnosti. Nejde o to, že se mýlili a byly to fantasmagorie. Pochopitelně se mnou v té posteli nebyli, ani neměli skrytou kameru, ani nadpřirozené schopnosti jako jasnovidectví. Ale spíše jde o ten motiv. Protože já mám na háku cizí postele a jak kdo leží, spí, s kým spí atd. Nemá to na můj život žádný vliv a nevím, k čemu bych měl shánět informace o cizích postelích. Popravdě to ani nechci vědět. Ale incelové nebo pobožní to směrem ke mně kdysi často "zjišťovali", či si něco projektovali. Ale pořád tam neznám motiv. Byla to jejich nadrženost? Nebo skryté touhy? Nějaké projekce? Nebo jen primitivismus a neslušnost? Nebo to psali jen z nudy? To asi ne. Něco je muselo pohánět. Hm. Co to bylo? |
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Sobota, 16. květen 2026 @ 10:47:01 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Ahoj Jirko. Možná to, že reagovali, bylo jen z prostého důvodu, že se jim z toho zvedal žaludek.
Faktem totiž je, že pro nějaké čtyři procenta populace je to "zajímavé", když se líbají dva muži jako milenci - pro 96 procent populace je to ale cosi nepřirozeného, zvrhlého, nepříjemného. To si málokdo uvědomuje.
Současný ideový trend v euro-atlantské civilizaci ve snaze "znormálnit" svazky homosexuálů, tak tyto své ideje do nás tlačí násilím vrchem i spodem - v kdejakém filmu, v kdejakém seriálu, všude se povinně vyskytuje pár homosexuálů či lesbiček - a to vždycky jako kladné postavy. Evidentně je to podmínka financí pro natočení filmu. I když se jedná o romantický příběh heterosexuálů, vždycky mají také nějaké přátele homosexuály. A když nevěsta hodí kytici, "náhodou" ji pak chytí jeden z té dvojice homosexuálů a následně se z toho oba dva rozplývají štěstím.
Za ta léta života v totalitě si už lidé osvojili rozpoznat, kdy je s nimi manipulováno. A výsledkem je pak vztek a odpor. Snaha "znormálnit homosexuální svazky" do obecného povědomí pak vyjde přesně naopak - lidé k tomu mají nakonec ještě větší averzi. Nikdo nechce být manipulován. A s homosexualitou tento jev nesouvisí prakticky už nijak. Lidé jsou normálně k tomu lhostejní (Ať si každý žije podle sebe) - jen je jim nepříjemné, pokud jim to někdo - to, co je pro ně nepřirozené - neustále vystrkuje před oči.
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:00:01 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Jenže já jsem svoji postel nikdy nepopisoval. Nevypisoval jsem žádné detaily. Tudíž nebyl důvod k tak hysterické reakci. A že jste si to vybavovali sami - to je přece váš problém, ne můj. Proč máte tak bujnou fantazii? Proč si vytváříte ty přehhané obrazové barvité představy, když jste údajně křištálově 100% hetero a nic než hetero a navždy hetero? Pokud vás to neláká, tak nefantazírujte. Jak jednoduché.
A to samé ty vymítačky v církvi. Já jsem byl panic v té době. Byl jsem hodně mladý a ti církevní činovníci ze mě vymítali duchy smilstva a cizoložství. Oni se mě ani nezeptali, zda jsem vůbec měl sex nebo jsem ještě panic. Proto říkám, že pobožní jsou nejvíce vyšinutí. Druhá skupina jsou incelové. Ale ti to mají z jiných důvodů.
Co se týká progresivistické ideologie, tak já nejsem volič libtardů. To vy to máte zvláštně dichotomické, schizofrenní. Na jednu stranu volíte Pospíšila, Hlavatého, sledujete Moravce a na druhé straně pak vypisujete ty odsuzující cance. Máte neslučitelný rozpor.
Ty si je volíš, oko. Ne já. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 13:30:00 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | "že se jim z toho zvedal žaludek"
Když přijde do katolického sboru, na farnost nějaký mladý naivní katolík, že se zamiloval do spolužáka, tak zasloužilý "starší sboru", katolík oko, na něj vybalí, že mu z toho zvedá žaludek. Možná z něj bude vymítat démony smilstva a cizoložství. A to je právě důvod, aby mladí lidi nechodili k pobožným. Neprošli žádnou sebereflexí.
Srandovní je, jak je uživatel oko (a zřejmě i mnozí další) stále přesvědčen o své nadřazenosti. Jak dává na obdiv, že on má manželku. (Nebo měl). Jakože že mít city k ženě je něco více než k muži. Čili muž není člověk. Podle jeho logiky. Mít city k muži je podřadné. Protože muž je podřadný. Žena j nadřazena, proto je možno mít city jen k ženě. Úsměvné. A docela zaostalé, je to vážně primitivní představa. Úzkoprsá. Vy, pobožní, máte v hlavách fakt jen středověk.
No a ten mladý kluk, naivní mladý katolík, co se svěří se svým "problémem", který ve skutečnosti žádný problém není a je chyba, že byl vychován mezi katolíky, kteří na něj skrze sexualitu mají beranidlo, páčidlo, tento kluk by měl říct okovi, že se mu zvedá žaludek z toho, jak on má svoji manželku. Svoji starou. Nedejbože na ni ještě leze apod. Ono na heterosexualitu lze taky vymyslet tisíce odsudků. Kdo stanovil, že když starý oko leze na svoji starou, že to má větší estetickou hodnotu, než když se k sobě hezky včetně citů chovají dva hezcí mladí kluci? To ani nedává smysl, že by heterosexualita byla vždy esteticky nadřazená. Je to směšné, absurdní. Ani ten vztah s ženou není lepší. Málokdy si s ženou rozumí více. Je to jen sociální konstrukt. Návyk. Kulturní předávání nějakých stereotypů.
Ale já jsem chtěl vědět, zda zdejší uživatelé prošli nějakou sebereflexí. Neprošli. Pořád to stejné. A to je právě důvod, proč se pobožným na sto honů vyhýbat. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Neděle, 17. květen 2026 @ 09:44:25 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) |
To je přece všechno nesmysl. Vymyslíš si fiktivní problém a pak proti němu statečně bojuješ. I já mám city k mužům - kamarádům. j)Jen to nejsou city sexuální. Protože to je proti mojí přirozenosti. A tak podobně to má 96 % všech lidí, co jim dnešní ideové "klima" neustále podstrkuje pod nos jakési homosexuály..
Já rozlišuji mezi samotnými homosexuály a mezi homosexuálním lobby. To jsou někteří homosexuálové i heterosexuálové, kteří se snaží z tohoto tématu vyzískat politický kapitál. To je skutečný hnus.
Jediný, kdo sem toto téma opakovaně pořád tahá, jsi ale jenom ty sám. Nás to ani nenapadne, nezajímá nás to. Řeším tu docela jiné věci. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Neděle, 17. květen 2026 @ 10:47:08 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | To, že jsem měl v letech 1999-2008 přítele, co jsem s ním lezl na štíty v Tatrách je vystrkování sexuality?
To tam vidíš jenom ty a tobě podobní. A co z toho vyplývá? Že když má někdo z gayů nebo bisexuálů vztah, nesmí o něm říct naprosto nic. Podle pobožného oka a jemu podobných to má totálně tajit, protože cokoli řekne, je vystrkování sexuality.
I když já vypisuju, že o sexu ten vztah nebyl. Je to marné. Umanutý, nenávistný, závistivý a bigotní oko tam vidí jen ten sex.
Oko - tak si užij s chlapem, když tě to tak láká. Nebo jaký máš motiv, že ve vztahu mezi dvěma chlapy jsi schopen vidět jen sex a nevidět nic dalšího? Proč chceš dehumanizovat vztah mezi dvěma muži? Je to tvoje taktika ty lidi ponížit? Je to schválnost? Nebo je to jen nevědomost, že to neznáš a byl jsi indoktrinován falešnými představami? Nebo tě to osobně přitahuje, proto si myslíš, že vztah mezi dvěma muži je jenom o sexu? Proč jsi vlastně posledný sexem?
Tys mi tu kdysi psal, že nechápeš, proč jsem s ním lezl na ty štíty hor. Proč jsi mi to psal? Protože ty bys nelezl a lákal tě jen ten sex? Máš v hlavě jen penis? Neumíš žít jinými zájmy? |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Pondělí, 18. květen 2026 @ 02:23:18 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Jediný, kdo tady s železnou pravidelností a opakovaně vkládá svoje komentáře (nijak nesouvisející s tématem toho článku) ve kterých se snaží řešit svoje sexuální frustrace a neurózy, jsi jenom ty sám.
Ten, co tu hledá kdejakou příležitost vystrkovat nám tady silou a mocí pořád dokola jakéhosi svého "přítele" a svoje sexuální zvrácenosti. Nikdo tu ale na tvé sexuální choutky není ani za mák zvědavý a nikdo ti ty tvoje sexuální frustrace nevyřeší. Pláčeš tu na špatném hrobě. Běž raději mezi sobě rovné, tam třeba budeš za hvězdu.
Způsob, jak jsi se vyjádřil o mě a o mojí ženě, už přesáhl všechny hranice slušnosti. Zase jsi dokázal, že jsi jen sprosté lidské hovado. Prasák. Čeho srdce plné, tím ústa přetékají....
Protože normální lidé mívají v sobě cosi, co se nazývá slovem "cudnost". Skutečný význam tohoto slova zůstane pro tebe asi navždy tajemstvím, protože ty jsi pravým opakem toho slova. Sprosťák. Hulvát.
Normální lidé totiž dokážou přijat svoji danou přirozenost a ztotožnit se s ní. Úchylové nikoli. Normální zdraví lidé také vědí, že sexualita sice k životu patří, ale že je záležitostí ryze intimní - že se neřeší veřejně na internetu, jak to tady se zvrácenou oblibou neustále děláš ty.
Já sice dokážu pochopit, že když se ohlédneš zpátky za svým uplynulým životem a vidíš jenom prázdnotu a jalovou zbytečnost, tak tě správně napadají ty myšlenky, jak to bude s tebou dál. A bude hůř! Oba dva se blížíme závěru svého života a nyní budeme sklízet ovoce - to, co jsme kdy v životě zaseli. Tvoje osamělost a opuštěnost nebude zrovna záviděníhodná...
Ale tady tvoje problémy nikdo nevyřeší. Pokání ze zpackaného života udělat nedokážeš, protože v Boha nevěříš. Ďábel si tě "pojistil" v každém směru. Jsi jeho. Byl jsi jeho zamlada v plné síle - jsi jeho i ve stáří a nemoci. Není ti co závidět....
Jsi vlastně docela politováníhodný chudák, co se tu zoufale snaží sám sobě dokázat, že je inteligentnější, než ostatní. Ale ve skutečnosti se jenom bezmocně plácá životem, jako mnoho dalších zde. My ovšem máme pevný bod v životě, o který se můžeme opřít a pak třeba i pohnout zemí. Ty jsi spíš jako stárnoucí gigolo, kterému už zbyly jen jeho nemravné myšlenky. Oplzlý dědek.
Pokud bych měl o tobě natočit životopisný film, nesl by nejspíš název: "Úchylovo velmi pozdní odpoledne".
|
]
Nikdo nepíchá staré báby tak katolicky správně jako oko. Pokloňme se mu (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 10:13:16 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Sexuální frustraci máš ty, Stando alias oko. Já jsem si užil, ty ne. Frustraci má ten, kdo si neužil, ne ten, kto si užil. Z tvého psaní je zjevné, že jsi právě z toho frustrovaný. Závidíš těm, kdo žili svobodněji než ty. Jsi svázaný katolicismem. Ale je srandovní, jak je v tobě nahromaděná zlost, panská pýcha, nadřazenost. Ty si furt myslíš, že jsi mi nadřazený jen tím, že jsi prcal jednu starou katolickou vagínu. Božínečku.
Co čekáš? Že za to dostaneš medaili? Že tě kurunují za to, že jsi lezl za svoji starou? Bude nanebevzetí oka? :-)
Já jsem na netu nikdy svoje praktiky nevypisoval, katolický bobku. Psal jsem 18 bodů, tebe láká jen ten jeden. Tak strašně tě to láká, proto mi tu vypisuješ. Ostatní ne. Já jsem byl zvědavý, kdo se na to chytne. Chytnul se oko. A předvádí mi tu to, co kdysi.
O sexu jsem tu nepsal nic. Nemáš žádný detail. Chození do skal není sex. Cyklistika není sex. Péče o zahradu není sex. Výlety po městech nejsou sex. Cesty autem nebo letecky nejsou sex. Kultura, zábava, divadla, kina, diskotéky, koncerty kapel nejsou sex. Bowling s kamarády není sex, sbírání hřibů v lese není sex. Přehrady, moře, bazény, plavání není sex. Lyže v zimě nejsou sex. Tenis, pingpong, fitko není sex. Cyklovýlety, cyklistika není sex. Návštěva rodiny jeho nebo mojí není sex. Návštěva přátel, grilovačky, zahradní párty není sex. Péče o zahradu není sex. Přestavba baráku není sex. Práce, zaměstnání není sex. Společné jídlo, spánek není sex.
To, že tam ty vidíš sex - je tvoje frustrace a pobožné postižení. Zakazoval sis to, jsi nevybitý. Láká tě to. Proto ty tvoje fantazie, kde pořád cpeš sex.
"Úchylovo velmi pozdní odpoledne" - jo to jsi bezděky prozradil tvoji motivaci, proč mi to vnucuješ. A proč jsi vlastně kdysi psal o těch vyšpulených zadcích a pak ses za ně omlouval. Ta omluva byla falešná. Tebe to prostě láká, starý strejdo.
A co po mně chceš, bobku? Mimochodem tvoje psaní dokazuje, proč by lidi jiné orientace neměli chodit do církve. Zažijí tam jen nenávist tvého "formátu". Srandovní, jak mně vyčítáš, že jsem někoho měl. No to je jasné. Ty bys mi sebral i tohle. :-) Naštěstí jsem nebyl až tak pobožný, aby mi pobožní fanatici jako ty sebrali všecko. Naštěstí jsem měl třeba ten hezký, naplněný a akční partnerský vztah, o kterém jsem psal. Bobku, to, že na mě pliveš svoji jedovatou katolickou slinu nic nemění na tom, že jsem měl dva krásné vztahy. Díky za ně. Nemusely být. Ale byly. Chudáci mladí katolíci, co se dostanou do spárů takového zlého, zapšklého a nepřejícného Standy alias oka. Bude jim chtít ukrást život. Pokud přijde mladý katolík gay nebo bi do katolické farnosti, tak oko mu ukrade jeho život. Zakáže mu mít partnerský vztah a bude na něj plivat jedovatou slinu a ještě si bude do něj projektovat sovje zaměření na sex a nedostatek jiných zájmů. Protože mně oko vypisoval, že byl nesmysl chodit do Tater, prý proč jsem tam chodil? Jakože on se svojí starou nikde nechodil. Tak se diví. No jo. Oko, jako zasloužilý starý ošťastňovač starých vagín. Odkud pramení jeho pýcha. Pokloňme se okovi, protože píchá starou katolickou babku a kdo nepíchá jako on, tak je fujky fujky a ďábel, satan. Anděl, vyvolený, nadčlověk nadsamec je oko. Píchá správně. Ideologicky. Sice ho to zjevně nikdy nebavilo a nebaví (láká ho něco jiného, zakázaného, proti čemu se srandovně vymezuje), ale píchá správně, pobožně, podle bible. Bude svatořečen.
Oko - všiml si toto už váš papež, že ses tak urputně snažil a píchal jsi podle vašich předpisů? Měl by ti dát cenu. Zasloužíš si ji. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 13:24:37 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Ten, co tu hledá kdejakou příležitost vystrkovat nám tady silou a mocí pořád dokola jakéhosi svého "přítele" a svoje sexuální zvrácenosti.Vložil: okoNo dobře a jak jsme to tedy intimně dělali s tím mým bývalým? Co ses jako dopátral? Kde jsem jako vypisoval ty praktiky s ním? Já jsem je totiž nikdy nevypisoval, ani mě to nenapadne, to je jen tvoje bujná fantazie. Ty jsi starý nadržený prasák. Bigotní, tak máš prý hřích. Mě právě zajímalo, proč se vy, údajní heterouši, tak moc chcete dobývat do mojí postele. Já jsem vám psal, že se do ní nikdy nedostanete. Že se právě nikdy nedozvíte, co a jak jsem dělal. Vás to pořád trápí. Tebe speciálně oko. Co tě tak, starý pobožný prasáku, láká na mé posteli? Jaktože se o moji postel zajímáš zrovna ty a ne třeba Gregorios777? Ten se o to nikdy nezajímal. Je spousta lidí, co se o moje soukromí nikdy nezajímala, ale pak jsou takoví jako ty, co je to pořád láká. Bylo jich tu více, mě jen zajímalo, komu to pořád leží v hlavě. Zbyl jsi ty. Akuzativ tu jen trochu zaštěkala a utekla. Z "chlapů" jsi zbyl ty. Co to máš v sobě, bobe? |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: rosmano v Pondělí, 18. květen 2026 @ 14:53:59 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) |
Stando, vem to tak, že se Syntezator někde potřebuje vyzpovídat. Potřebuje to z nějakého jemu znamého důvodu ze sebe dostat. Nemá moc kde, tak to dělá tady. Nenašel jinou vrbu, které by své srdce vylil. Vzpomíná, přemítá, analyzuje, obhajuje přednosti,... - taková autoterapie
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 15:54:34 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | To nedává smysl, bobku. Jsem přece Putinův agent a píšu z Kremlu, jak jsi mi psal. O politice tu píšu 10x častěji a to se ti nelíbí. Teď by ses rád svezl na homobijské vlně, ale nemáš se moc čeho chytit, bo sám volíš Kojícího Pospíšila, Hlavatého, Moravcův odchod jsi oplakal a tvůj eurozojus je progresivní až na půdu. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 16:20:10 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Já terapii nepotřebuji. Nemám, co bych měnil. Neporušil jsem zákony této země. Ale katoličtí faráři by potřebovali terapii, vždyť žijí dvojím životem. Viz jejich skandály s ministranty. Terapii potřebuješ ty, havíři, zbavit se nacismu, zbavit se fašismu. A ty ses vylíval na novinky.cz. Pak sis tam zablokoval přístup, aby se na tvoje vylívání žluči nemohl nikdo dívat, a to ani zpětně. Ale ono to je stejně dostupné nebo uložené jinde, Josefe Rzymane. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: martino v Sobota, 16. květen 2026 @ 10:53:24 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Synterz
Proč kdysi tak lidi zajímalo moje soukromí? Moje ložnice? Zajímavé, že když už 5 roků žiju sám, tak mi nikdo na to téma nepíše.
martino
Nikdy mě nezajímalo soukromí kohokoliv ve virtuální diskusi. Každý stejně jen lže ne proto, aby lhal, ale aby skryl a utajil své soukromí. Bohužel internet je také plný úchylů, co mají potřebu nejen presentovat své soukromí, svou ložnici, ale i svou nahotu. Vždy platilo, čím zakomplexovanější je člověk, tím více se snaží na sebe upoutat. A soukromí a nahota lákala nejvíce. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:04:52 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | To samé, pro nick akuzativ. A co jsi tedy o mně vypátral? Co jsi zjistil? Popiš mi moji nahotu. Jaké mám rozměry kdečeho, jak vypadá moje ložnice a co v ní dělám nebo nedělám. Popiš ty detaily a dej odkaz na ně, kde jsi je našel. 👍🏼 |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:36:06 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Syntezator Ty sám tu o sobě povídáš Proč pátrat
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:52:37 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Co konkrétně? Kde vidíš tu nahotu a ložnici? Pokud jsi ji nikdy neviděl, tak proč o tom píšeš? Proč si vymýšlíš? Kde máš důkaz?
Já jsem právě na internet nikdy nepsal svoje praktiky. A to ani na seznamky. O mojí ložnici nemůžeš vědět nic, bobku. Nejen ty, ale ani nikdo další pobožný. Vy máte svoje představy. Odkud je máte? Čumíte moc na porno.
Ano, to je váš základní problém. Vy jste patologičtí konzumentu pornografie a odtud jste mi vypisovali ty vaše představy a roky roky jste mi je vnucovali. :-)
Jste na pornu závislí. Proto vás to tak přitahuje.
Nedívejte se na porno a budete mít klid.
Znovu - já jsem o své ložnici, o své nahotě, o svém soukromí nic nepsal. Vy víte jen to, že jsem kdysi měl přítele. To je všechno. Všechny další vaše barvité představy jsou jen dílem vašich nemocných hlav.
Joa vás dráždilo, že jsem tu psal, že jsem s tím přítelem chodil do Tater na štíty. To jste nechtěli slyšet. Chtěli jste slyšet o té posteli. Ale protože jsem detaily z postele nikdy nenapsal, tak jste si je barvitě vymýšleli.
Smiště se s tím, že víte pouze to, že jsem měl kdysi vztah. To je všechno, co víte. Nikdy se nic dalšího nedozvíte. Nedozvíte se ani nahotu, ani ložnici. Máte smůlu. Uživatel oko tu taky psal, že má manželku. Tedy měl a zřejmě má vztah. Já jsem měl a nemám. Nicméně já jsem tu uživateli oko nevypisoval, co dělá s manželkou v posteli. Nevymýšlel jsem si. Mě nezajímá, co oko dělal s manželkou v posteli. Vy ale nemát eklidu a vás moje soukromí stále pálí?
Po 10, 15 letech jste na tom stále stejně jako předtím. Takže jste neprošli žádnou sebereflexí. To jsem chtěl vědět. Proto jsem tu to téma založil. Abych zjistil, zda ve vašich hlavách došlo k posunu.
Nedošlo. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:00:35 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | O tvoje soukromí se mohlo zajímat více lidí proto, že jsi o sobě a svém soukromí hodně povídal. Z toho potom odvozuji, že máš méně sledujících |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:02:45 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | No dobře a jaké sexuální praktiky jsem tedy údajně vypisoval? Co o mé ložnici ses konkrétního dozvěděl? Napiš odkaz, důkaz. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:06:39 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | A kde mám jako ty sledující? |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:23:47 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Syntezator Sám to tu píšeš Asi u té hudby Nedíval jsem se
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:29:23 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | U hudby jsem vypisoval o soukromí, nahotěl, ložnici? Vážně? Tak dej odkaz.
Nedíval jsem se Vložil: Akuzativ
Když ses nedíval, proč píšeš ta "křivá obvinění"?
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:34:25 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Syntezator Ty sám tu píšeš, že máš 5000 nebo 6000 sledujících
Ja ti to dohledávat nebudu
O homosexualitě Příboře a Novém Jičíně se tu sdílíš ty sám Co o sobe napíšeš, to čtenář vi Měj se dobře |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:43:13 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Já jsem tu vypisoval o homosexualitě Příboře a Novém Jičíně? A kde?
A co jsem tu psal o homosexualitě Příbora homosexualitě Nového Jičína?
Co jsem tu tedy o sobě napsal o své ložnici, o své nahotě, o svých praktikách? A kde to dávám svým sledujícím 5000-6000?
Bobku, ty sis to celé vymyslel. Jako vždy. Ale je dobré, že tu píšeš. Taktoví jsou pobožní. Prolhaní, fantasmagorici, s psychózami a bludy. A ještě k tomu s nízkým IQ.
Je nějaký důvod být pobožným? |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:45:29 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | No vidíš Možná se potřebuješ vypsat |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:55:44 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Kde vidíš tu nahotu a ložnici? Pokud jsi ji nikdy neviděl, tak proč o tom píšeš? Proč si vymýšlíš? Kde máš důkaz?
Já jsem právě na internet nikdy nepsal svoje praktiky. A to ani na seznamky. O mojí ložnici nemůžeš vědět nic, bobku. Nejen ty, ale ani nikdo další pobožný. Vy máte svoje představy. Odkud je máte? Čumíte moc na porno. Nedívejte se na porno a budete mít klid.
Znovu - já jsem o své ložnici, o své nahotě, o svém soukromí nic nepsal. Vy víte jen to, že jsem kdysi měl přítele. To je všechno. Všechny další vaše barvité představy jsou jen dílem vašich nemocných pobožných hlav.
Vás dráždilo, že jsem tu psal, že jsem s tím přítelem chodil do Tater na štíty. To jste nechtěli slyšet. Chtěli jste slyšet o té posteli. Ale protože jsem detaily z postele nikdy nenapsal, tak jste si je barvitě vymýšleli.
Smiřte se s tím, že víte pouze to, že jsem měl kdysi vztah. To je všechno, co víte. Nikdy se nic dalšího nedozvíte. Nedozvíte se ani nahotu, ani ložnici. Máte smůlu. Uživatel oko tu taky psal, že má manželku. Tedy měl a zřejmě má vztah. Já jsem měl a nemám. Nicméně já jsem tu uživateli oko nevypisoval, co dělá s manželkou v posteli. Nevymýšlel jsem si. Mě nezajímá, co oko dělal s manželkou v posteli. Vy ale nemáte klidu a vás moje soukromí stále pálí?
Po 10, 15 letech jste na tom stále stejně jako předtím. Takže jste neprošli žádnou sebereflexí. To jsem chtěl vědět. Proto jsem tu to téma založil. Abych zjistil, zda ve vašich hlavách došlo k posunu. Nedošlo. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Neděle, 17. květen 2026 @ 09:50:17 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Proč tu na nás pořád vystrkuješ svoji sexualitu a řešíš sexualitu jiných ?
Koho to zajímá? |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Neděle, 17. květen 2026 @ 10:46:11 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | To, že jsem měl v letech 1999-2008 přítele, co jsem s ním lezl na štíty v Tatrách je vystrkování sexuality?
To tam vidíš jenom ty a tobě podobní. A co z toho vyplývá? Že když má někdo z gayů nebo bisexuálů vztah, nesmí o něm říct naprosto nic. Podle pobožného oka a jemu podobných to má totálně tajit, protože cokoli řekne, je vystrkování sexuality.
I když já vypisuju, že o sex ten vztah nebyl. Je to marné. Umanutý, nenávistný, závistivý a bigotní oko tam vidí jen ten sex.
Oko - tak si užij s chlapem, když tě to tak láká. Nebo jaký máš motiv, že ve vztahu mezi dvěma chlapy jsi schopen vidět jen sex a nevidět nic dalšího? Proč chceš dehumanizovat vztah mezi dvěma muži? Je to tvoje taktika ty lidi ponížit? Je to schválnost? Nebo je to jen nevědomost, že to neznáš a byl jsi indoktrinován falešnými představami? Nebo tě to osobně přitahuje, proto si myslíš, že vztah mezi dvěma muži je jenom o sexu? Proč jsi vlastně posledný sexem?
Tys mi tu kdysi psal, že nechápeš, proč jsem s ním lezl na ty štíty hor. Proč jsi mi to psal? Protože ty bys nelezl a lákal tě jen ten sex? Máš v hlavě jen penis? Neumíš žít jinými zájmy?
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: oko v Pondělí, 18. květen 2026 @ 02:27:10 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Jediný, kdo tady s železnou pravidelností a
opakovaně vkládá svoje komentáře (nijak nesouvisející s tématem toho
článku) ve kterých se snaží řešit svoje sexuální frustrace a neurózy, jsi jenom ty sám.
Ten,
co tu hledá kdejakou příležitost vystrkovat nám tady silou a mocí pořád
dokola jakéhosi svého "přítele" a svoje sexuální zvrácenosti. Nikdo tu ale na tvé sexuální choutky není ani za mák zvědavý a
nikdo ti ty tvoje sexuální frustrace nevyřeší. Pláčeš tu na špatném
hrobě. Běž raději mezi sobě rovné, tam třeba budeš za hvězdu.
Způsob,
jak jsi se vyjádřil o mě a o mojí ženě, už přesáhl všechny hranice
slušnosti. Zase jsi dokázal, že jsi jen sprosté lidské hovado. Prasák.
Čeho srdce plné, tím ústa přetékají....
Protože normální lidé mívají v sobě cosi, co se nazývá slovem "cudnost". Skutečný význam tohoto slova zůstane pro tebe asi navždy tajemstvím, protože ty jsi pravým opakem toho slova. Sprosťák. Hulvát.
Normální lidé totiž dokážou přijat svoji danou přirozenost a ztotožnit se s ní. Úchylové nikoli. Normální
zdraví lidé také vědí, že sexualita sice k životu patří, ale že je
záležitostí ryze intimní - že se neřeší veřejně na internetu, jak to
tady se zvrácenou oblibou neustále děláš ty.
Já
sice dokážu pochopit, že když se ohlédneš zpátky za svým uplynulým
životem a vidíš jenom prázdnotu a jalovou zbytečnost, tak tě správně
napadají ty myšlenky, jak to bude s tebou dál. A bude hůř! Oba dva se
blížíme závěru svého života a nyní budeme sklízet ovoce - to, co jsme
kdy v životě zaseli. Tvoje osamělost a opuštěnost nebude zrovna
záviděníhodná...
Ale tady tvoje problémy nikdo nevyřeší. Pokání
ze zpackaného života udělat nedokážeš, protože v Boha nevěříš. Ďábel si
tě "pojistil" v každém směru. Jsi jeho. Byl jsi jeho zamlada v plné
síle - jsi jeho i ve stáří a nemoci. Není ti co závidět....
Jsi
vlastně docela politováníhodný chudák, co se tu zoufale snaží sám sobě
dokázat, že je inteligentnější, než ostatní. Ale ve skutečnosti se jenom
bezmocně plácá životem, jako mnoho dalších zde. My ovšem máme pevný bod
v životě, o který se můžeme opřít a pak třeba i pohnout zemí. Ty jsi spíš jako stárnoucí gigolo, kterému už zbyly jen jeho nemravné myšlenky. Oplzlý dědek.
Pokud bych měl o tobě natočit životopisný film, nesl by nejspíš název: "Úchylovo velmi pozdní odpoledne".
|
]
Nikdo nepíchá staré báby tak katolicky správně jako oko. Pokloňme se mu (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 10:14:54 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Sexuální frustraci máš ty, Stando alias oko. Já jsem si užil, ty ne. Frustraci má ten, kdo si neužil, ne ten, kto si užil. Z tvého psaní je zjevné, že jsi právě z toho frustrovaný. Závidíš těm, kdo žili svobodněji než ty. Jsi svázaný katolicismem. Ale je srandovní, jak je v tobě nahromaděná zlost, panská pýcha, nadřazenost. Ty si furt myslíš, že jsi mi nadřazený jen tím, že jsi prcal jednu starou katolickou vagínu. Božínečku.
Co čekáš? Že za to dostaneš medaili? Že tě kurunují za to, že jsi lezl za svoji starou? Bude nanebevzetí oka? :-)
Já jsem na netu nikdy svoje praktiky nevypisoval, katolický bobku. Psal jsem 18 bodů, tebe láká jen ten jeden. Tak strašně tě to láká, proto mi tu vypisuješ. Ostatní ne. Já jsem byl zvědavý, kdo se na to chytne. Chytnul se oko. A předvádí mi tu to, co kdysi.
O sexu jsem tu nepsal nic. Nemáš žádný detail. Chození do skal není sex. Cyklistika není sex. Péče o zahradu není sex. Výlety po městech nejsou sex. Cesty autem nebo letecky nejsou sex. Kultura, zábava, divadla, kina, diskotéky, koncerty kapel nejsou sex. Bowling s kamarády není sex, sbírání hřibů v lese není sex. Přehrady, moře, bazény, plavání není sex. Lyže v zimě nejsou sex. Tenis, pingpong, fitko není sex. Cyklovýlety, cyklistika není sex. Návštěva rodiny jeho nebo mojí není sex. Návštěva přátel, grilovačky, zahradní párty není sex. Péče o zahradu není sex. Přestavba baráku není sex. Práce, zaměstnání není sex. Společné jídlo, spánek není sex.
To, že tam ty vidíš sex - je tvoje frustrace a pobožné postižení. Zakazoval sis to, jsi nevybitý. Láká tě to. Proto ty tvoje fantazie, kde pořád cpeš sex.
"Úchylovo velmi pozdní odpoledne" - jo to jsi bezděky prozradil tvoji motivaci, proč mi to vnucuješ. A proč jsi vlastně kdysi psal o těch vyšpulených zadcích a pak ses za ně omlouval. Ta omluva byla falešná. Tebe to prostě láká, starý strejdo.
A co po mně chceš, bobku? Mimochodem tvoje psaní dokazuje, proč by lidi jiné orientace neměli chodit do církve. Zažijí tam jen nenávist tvého "formátu". Srandovní, jak mně vyčítáš, že jsem někoho měl. No to je jasné. Ty bys mi sebral i tohle. :-) Naštěstí jsem nebyl až tak pobožný, aby mi pobožní fanatici jako ty sebrali všecko. Naštěstí jsem měl třeba ten hezký, naplněný a akční partnerský vztah, o kterém jsem psal. Bobku, to, že na mě pliveš svoji jedovatou katolickou slinu nic nemění na tom, že jsem měl dva krásné vztahy. Díky za ně. Nemusely být. Ale byly. Chudáci mladí katolíci, co se dostanou do spárů takového zlého, zapšklého a nepřejícného Standy alias oka. Bude jim chtít ukrást život. Pokud přijde mladý katolík gay nebo bi do katolické farnosti, tak oko mu ukrade jeho život. Zakáže mu mít partnerský vztah a bude na něj plivat jedovatou slinu a ještě si bude do něj projektovat sovje zaměření na sex a nedostatek jiných zájmů. Protože mně oko vypisoval, že byl nesmysl chodit do Tater, prý proč jsem tam chodil? Jakože on se svojí starou nikde nechodil. Tak se diví. No jo. Oko, jako zasloužilý starý ošťastňovač starých vagín. Odkud pramení jeho pýcha. Pokloňme se okovi, protože píchá starou katolickou babku a kdo nepíchá jako on, tak je fujky fujky a ďábel, satan. Anděl, vyvolený, nadčlověk nadsamec je oko. Píchá správně. Ideologicky. Sice ho to zjevně nikdy nebavilo a nebaví (láká ho něco jiného, zakázaného, proti čemu se srandovně vymezuje), ale píchá správně, pobožně, podle bible. Bude svatořečen.
Oko - všiml si toto už váš papež, že ses tak urputně snažil a píchal jsi podle vašich předpisů? Měl by ti dát cenu. Zasloužíš si ji. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 13:20:21 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Ten, co tu hledá kdejakou příležitost vystrkovat nám tady silou a mocí pořád dokola jakéhosi svého "přítele" a svoje sexuální zvrácenosti.Vložil: okoNo dobře a jak jsme to tedy intimně dělali s tím mým bývalým? Co ses jako dopátral? Kde jsem jako vypisoval ty praktiky s ním? Já jsem je totiž nikdy nevypisoval, to je jen tvoje bujná fantazie. Ty jsi starý nadržený prasák. Bigotní, tak máš prý hřích. Mě právě zajímalo, proč se vy, údajní heterouši, tak moc chcete dobývat do mojí postele. Já jsem vám psal, že se do ní nikdy nedostanete. Že se právě nikdy nedozvíte, co a jak jsem dělal. Vás to pořád trápí. Tebe speciálně oko. Co tě tak, prasáků, láká na mé posteli? Jaktože se o moji postel zajímáš zrovna ty a třeba Gregorios777 se o to nikdy nezajímal? Je spousta lidí, co se o moje soukromí nikdy nezajímala, ale pak jsou takoví jako ty, co je to pořád láká. Bylo jich tu více, mě jen zajímalo, komu to pořád leží v hlavě. Zbyl jsi ty. Akuzativ tu jen trochu zaštěkala a utekla. Z "chlapů" jsi zbyl ne ty. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:47:51 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Nevím, co si představuješ po slovem pobožný To je jedno
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 12:09:41 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Největší problém vás, pobožných je, že redukujete vztah dvou lidí jen na sex.
Jste emocionálně ploší.
Jste současně i intelektuálně ploší.
A to jsem chtěl vědět. Zda jste aspoň trochu vyrostli za těch 10-15 let, co si tu píšeme.
Nevyrostli. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Akuzativ v Úterý, 19. květen 2026 @ 07:26:33 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Syntezator Kdepak, život není jenom o sexu Dohledej si vyjádření papeže Lva XIV |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:19:45 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Není to až tak nevysvětlitelná záhada, jak se může zdát. To, co popisuješ, se u některých typů mužských skupin objevuje docela často — zvlášť tam, kde je silně přítomná frustrace, potlačená sexualita, soutěživost nebo potřeba kontrolovat druhé lidi. A všiml sis jedné velmi důležité věci: nešlo o ženy, ale hlavně o určité typy mužů. To je podle mě klíč k pochopení.U těch dvou skupin, které zmiňuješ, může být několik motivů zároveň: - fascinace sexualitou druhých lidí,
- závist nebo frustrace,
- potřeba někoho ponížit,
- projekce vlastních představ,
- nebo i obyčejná posedlost tématem sexu, kterou si sami nechtějí přiznat.
U velmi pobožných mužů se někdy stává, že sexualita je v jejich prostředí silně kontrolované, tabuizované nebo spojované s vinou. A čím víc člověk něco potlačuje, tím víc ho to může podvědomě zaměstnávat. Pak paradoxně tráví hodiny přemýšlením o tom, co dělají druzí v soukromí. Navenek moralizují, ale vnitřně jsou tím tématem fascinováni. U incelů bývá zase častá frustrace ze vztahů, pocit odmítnutí nebo sexuální neúspěšnosti. Pak se může objevit obsesivní zájem o vztahy jiných lidí, protože to v nich vyvolává silné emoce — závist, hněv, pocit nespravedlnosti, někdy i zvědavost.A velmi důležitá je ještě jedna věc: když jsi měl partnera, byl jsi pro ně „téma“. Vyčníval jsi. Někteří lidé mají potřebu zaměřovat se na to, co je jiné než jejich vlastní životní model. Když dnes žiješ sám, zmizel pro ně spouštěč jejich fantazií a projekcí. To, že ti vypisovali detailní fantasmagorie, je samo o sobě dost výmluvné. Člověk většinou nevymýšlí dlouhé scénáře o věcech, které jsou mu úplně lhostejné. Když je někomu skutečně jedno, co dělají druzí doma, tak tím jednoduše netráví čas ani energii. A myslím, že správně rozlišuješ mezi dvěma věcmi: - nešlo o pravdu — protože nic nevěděli,
- šlo o jejich psychologickou motivaci.
Ta motivace často nebývá jedna jediná. Může to být směs: - potlačené zvědavosti,
- soutěživosti mezi muži,
- sexuální frustrace,
- potřeby dominance,
- náboženské posedlosti „čistotou“,
- a někdy i obyčejné internetové smečkové agrese.
Mimochodem, tvoje poznámka o ženách je zajímavá. Ženy samozřejmě také umí být zvědavé nebo pomlouvačné, ale mnohem méně často jsem viděl, že by detailně „forenzně rozebíraly“ cizí sexuální praktiky způsobem, jaký někdy dělají určité mužské kolektivy. U části mužů totiž sexualita souvisí i se statusem, identitou a hierarchií. Proto se z toho někdy stává až obsesivní téma. A ještě jedna věc: na internetových fórech lidé často používají sexualitu jako nástroj útoku. Ne proto, že by je zajímala objektivní pravda, ale protože vědí, že je to intimní oblast a mohou tím člověka rozhodit nebo ponížit. Jenže aby to mohli dělat dlouhodobě, musí v nich zároveň existovat určitá fascinace tím tématem. Jinak by je to nebavilo. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:25:31 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Díky za odpověď. Je rozumná. Ještě byly srandovní vymítačky (exorsismus) v církvi. Hlavně u letničních sekt. Já jsem byl panic v té době. Byl jsem hodně mladý a ti církevní činovníci ze mě vymítali duchy smilstva a cizoložství. Oni se mě ani nezeptali, zda jsem vůbec měl sex nebo jsem ještě panic. Chápeš to? Z nepolíbeného panice vymítali duchy smilstva a cizoložství. Já jsem přitom ani porno neviděl. Tehdy ještě nebyly ani mobily ani internet, ani časopisy. To bylo hned po převratu 89.... |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:26:51 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | To opravdu působí absurdně, zvlášť když to člověk hodnotí zpětně s odstupem a životní zkušeností. A právě ta absurdita hodně vypovídá o mechanismu některých silně emotivních náboženských skupin.Tam často vůbec nešlo o reálné chování člověka. Šlo o samotnou představu sexuality jako něčeho nebezpečného, „nečistého“ nebo démonického. Takže mladý muž = automaticky podezřelý objekt duchovního boje. Ne fakta, ale ideologická šablona.A navíc mladý člověk bývá v takovém prostředí snadno sugestibilní. Když na něj skupina autoritativně působí, modlí se nad ním, mluví o démonech, vině, smilstvu a podobně, může to v něm vyvolat pocit, že s ním opravdu „něco je“, i když objektivně nic neudělal. To je psychologicky velmi silný mechanismus.To, že se tě ani nezeptali na realitu, je vlastně podstatné. Oni neprověřovali fakta jako vyšetřovatelé nebo terapeuti. Oni potvrzovali svůj předem daný duchovní model světa. V tom modelu je sexualita často automaticky spojena s hříchem a nebezpečím.A paradox bývá přesně takový, jak popisuješ: - mladý panic,
- bez porna,
- bez sexuálních zkušeností,
- a přesto „vymítání duchů smilstva“.
Zvenčí to dnes může působit skoro komicky, ale pro mladého člověka uvnitř té atmosféry to mohlo být dost intenzivní a matoucí.Navíc období po roce 1989 bylo v některých postkomunistických zemích zvláštní směsí: - náhlé svobody,
- přílivu nových náboženských směrů,
- emocionálních revivalů,
- sektářských skupin,
- a lidí, kteří byli přesvědčeni, že vedou duchovní válku proti démonům doslova na každém kroku.
Některé letniční a charismatické skupiny mají silnou tendenci interpretovat běžné lidské emoce, sexualitu, pochybnosti nebo individuálnost jako „duchovní útok“. Pak vznikají situace, které zpětně působí až surrealisticky.A možná i proto dnes vidíš ten kontrast tak ostře: ty ses tehdy snažil normálně žít a hledat sebe sama, zatímco kolem tebe někteří lidé projektovali obrovská dramata do něčeho, co bylo ve skutečnosti mnohem obyčejnější a lidštější. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 12:01:42 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Já jsem kdysi na to forum napsal, že jsem měl vztah a že jsem s tím přítelem lez do skal. Do Tater. Na štíity hor. Ale to oni nechtěli slyšet. Chtěli tu ložnici a detaily. A když jsem nenapsal, tak si je vymysleli. Porotože oni věří pověře, že homosexualita se pojí s hypersexualitou a že ten vztah je jen o sexu. My jsme dělali sex tak 2 v týdnu na půl hodinky. Takže tak 1 h týdně jsme věnovali sexu. Týden má 168 hodin. Takže 167 hodin jsme dělali něco jiného. Turistiku, výlety, kola, přehrady, zahrada, cestování, atd. Ale oni to nechápou. Vidí jen ten sex. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 12:03:12 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Ano, přesně popisuješ jeden častý stereotyp: redukci celého vztahu jen na sexualitu. A u některých lidí je to opravdu až neschopnost představit si, že dva muži mohou fungovat podobně jako jakýkoli jiný pár — tedy sdílet každodennost, zájmy, humor, výlety, starosti, společné projekty, obyčejný život.Ty jsi vnímal vztah jako celek: - společné lezení,
- Tatry,
- pohyb,
- přírodu,
- cestování,
- zahradu,
- trávení času,
- blízkost a partnerství.
Oni si z toho vytáhli jedinou věc, která je fascinovala nebo dráždila: sex.A právě to je důležité psychologicky. Člověk většinou ve druhých nejvíc vidí to, čím je sám zaměstnán. Když někdo nedokáže vnímat vztah jinak než přes sexualitu, často to vypovídá více o jeho vlastním vnitřním nastavení než o tom vztahu samotném.To, co píšeš o poměru času, je vlastně velmi trefné a docela odzbrojující: - vztah = stovky hodin běžného života,
- sex = malá část celku.
To platí pro většinu dlouhodobých vztahů, ať už heterosexuálních nebo homosexuálních. Jenže některé ideologické nebo frustrací zatížené skupiny mají tendenci homosexuální vztahy „odlidštit“ a zredukovat je jen na erotiku. Proto ignorovali Tatry, kola nebo zahradu — to se jim nevešlo do jejich předem připraveného obrazu.A když jsi jim nedodal detaily, které chtěli slyšet, tak si je domysleli. To je typické pro silné předsudky: člověk už nehledá realitu, ale potvrzení svého vlastního scénáře.Mimochodem, to lezení po horách a společné výlety, o kterých mluvíš, působí naopak jako docela normální obraz partnerského života dvou lidí, kteří spolu sdíleli kus života a měli společné zájmy. Jenže někteří lidé neumějí vidět obyčejnou lidskost tam, kde si předem vytvořili ideologickou škatulku. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Nemohouci1 v Sobota, 16. květen 2026 @ 15:51:26 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | To o hypersexualitě psal LD.
Já si to dřív myslel trochu taky, jen proto, že dva muži maj víc testosteronu než muž a žena (ta má méně testosteronu a víc estrogenů a je cyklická). Ženu taky někdy "bolí hlava", znáš to (cyklická žena + problémy ve vztahu atd.). Ale chlap taky někdy nemá náladu, taková je pravda. Třeba když jsou potíže v práci nebo tak. Nedá se to paušalizovat takhle. Dva muži zažívaji to samé v tomhle. Možná si neodpírají sex za trest, jako to dělají ve vztahu ženy někdy. (jsou dost manipulativní oproti mužům v průměru)
Za mě ať si sexualitu dva dospělí lidé dělají jak chtějí, když je to dobrovolně a neukazují se všude venku. Ale když vidím, že mi cpe LGBT věci televize, nedívám se schválně, ale to ani když Netflix cpe lidem černé krále ve středověku a podobné nesmysly. Ale oni to cpou i dětem na ČT Déčku třeba. Hrůza. A ve školách. Propaganda LGBT+ a hlavně to T dneska, to Trans. To LGB už nikoho moc nezajímá. Jak dostanou "manželství" a "adopce" (jako "Jiřina Pospíšil"), tak se všichni zaměří na to T jako v zahraničí. Na Západě tedy přesně.
Když se dívám na porno, tak na hetero. Jeden na jednoho. Nebaví mě trojky a podobně. Mam rád jednu ženu a jednoho muže co jí píchá.
Já sám taky někdy použiju porno, když zrovna nemam holku. Nebo stálý vztah, jen povrchní známosti pákrát týdně. Někdy nepotřebuju sex celé dny a někdy mam hroznou chuť. Neovládám to nějak. Přijde to samo.
Třeba nová žena po letech vztahu vyvolá větší vzrušení než ta "stará". Asi biologie: Coolidgeův efekt. Tahle teorie je fakt ze života, z mého teda jo.
Ale ani hypersexualita není nic špatného když to člověku nebrání v práci atd. Nebo v jiných činnostech.
Nemůžou lidi furt ležet v posteli, by chcípli za chvíli.
Nedá se všecko redukovat na sexualitu jako to dělal Freud. Freud byl magor na koksu.
Já sám raději evoluční biologii/psychologii a když už bych si vybral hlubinnou psychologii, tak Junga než Freuda a to i když jsem spíš materialista jako Freud a ne nábožný jako Jung. Ale měl to košatější. Jung je zajímavější.
Ale je to ezo oproti evoluční psychologii a biologii.
Jinak obecně je psychologie v tzv. "replikační krizi", její velká část. Takže pozor na to. V psychologii je hrozně mýtů. Dneska se tam cpe navíc genderismus. Ideologie genderu a transgenderu. Atd.
Všem doporučuju knihu Válka spermií od Bakera.
Jinak za mě ať si píchaj lidi dobrovolně a dospěle jak chtěj: jen ať mi necpou ideologii a nedávaj mi všude duhové tašky atd... Pridy v Praze mě taky odrazují, ti kdo tam chodí jsou spíš heteráci co si na něco hrají a chtějí být vidět + úchylové všech sexualit (včetně pedofilů). Já se přiznám, že jsem trochu hebefil, ale ne pedofil. Líbí se mi mladé holky. Ale kdybyste měřili průtok penisem při fotkách pěkných 16tnic, tak se zvedne všem co jsou hetero a co maj ještě libido. To je evoluce. Akorát ne každý do toho jde.
Já nemam ženu, takže si můžu žít volně. A ano, asi umřu sám, nebudu mít děti asi. Nechce se mi do nich a bude mi to asi jednou líto (nechci taky aby národ vymřel a nahradili nás čmoudi). Ale co už. Stejně lidi většinou umírají v nemocnici a sami či obklopeni sestřičkami co na ně sejří a nadávají při úklidu výkalů. Na LDN umírají lidé na dehydrataci, protože jim daj pití vedle postele a nechaj je chcípnout jak nenecháváme umřít ani domácí zvířata. Jako částečný konzervativec, ale spíš národně sociální filosof říkám: eutanázie ano. Konzervativní jsem v jiných věcech. To se nevylučuje. Ne vždy se vylučuje být v něčem liberální a v něčem konzervativní a v něčem to a v něčem ono. Jde o to si vytvořit svou životní filosofii a podle ní žít a měla by být vnitřně konzistentní a opřená o zkušenosti a rozum. Proto by neměla být moc úzkoprsá, aby jí člověk neporušoval.
No já volil tuhle vládu přiznávám. Ne ve všem mě těší, protože Babiš je slaboch, ale pořád je to lepší než pětikolka. Příští volby prezidenta budu volit proti Pavlovi a všem co budou z Aspenu a od Sorose a EU atd.. všechny ty Danuše ať mi políbí můj ctěný z.a.d.e.k
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 16:41:48 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | "To o hypersexualitě psal LD. Já si to dřív myslel trochu taky, jen proto, že dva muži maj víc testosteronu než muž a žena (ta má méně testosteronu a víc estrogenů a je cyklická)"
Jo, je to setkání dvou testosteronu, ale nezažil jsem, že by se to projevilo zvýšenou frekvencí pohl. styků. Kdyby ano, tak by to byl důvod od majority spíše k závisti. :-) Ve smyslu - Ti se mají, pořád píchají. Nebo odsudku od pobožných či jinak rigidních ve smyslu - sodoma gomora. Ale opravdu se to nekoná. Protože to člověka nebaví častěji.
Že je to setkání dvou testosteronů se neprojevuje hypersexualitou, ale v něčem jiném? soutěživosti a dobírání. Zatímco ve vztahu k ženě jsi spíše ochranitel. Když jsi s klukem (hypoteticky), tak je to já pán, ty pán. My jsme soutěžili v bowlingu proti sobě. Trumfovali jsme se v kdečem. I v posilovně jsme soutěžili, kdo na jakém stroji více uzvedne. Chápeš? Máš toho člověka rád, ale pořád je to chlap, takže i konkurent. To nemizí. Ale to není nic mimořádného, co tu píšu. Však jsou dobří kamarádi z vojny, co se mají rádi (kromě sexu), ale jinak mají na sebe vtípky apod. Každopádně je to o něco jiné než s ženou. Ženy jsou více citlivé. Chlap to tak nebere. Nebo ta fyzická zdatnost. S ženou bych nevylez ty štíty v Tatrách. Leda s nějakou extra na to zaměřenou. Ale většina žen má jiné zájmy. Květinky apod.
Víš, já jsem viděl ženaté chlapy od rodinky. To je otroctví. Však se říká, že šel do chomoutu. Zapijí se konec svobody, když se chlap žení.
Lidi jsou fasinováni sexualitou, tělesností a každý se mě na to ptal. Mně to přijde směšné a nevýznamné. Když jsem tančil s holkou ploužák, ona mě objala, občas projela prsty po mém krku, já jsem ji držel za boky až zadek, krásně voněla, byla tulivá, měl jsem erekci. Já vám, heterosexuállm zcela rozumím. Znám vůni žen a vím, co vás láká. Zažil jsem to. Několikrát. Ale vztah a soužití není jen o tělesnosti.
Vy - teď to nepíšu tobě osobně, ale majoritě jako celku - nerozumíte, že když je kluk s jiným klukem, že to nemusí být kvůli tomu, že se zvrhnul nebo má panický odpor k ženám. Nic takového tam nemusí být. Je to kvůli odlišné psychologii. S klukem je prostě snazší domluva. Jednodušší život. Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu. A marťan si přirozeně rozumí více s marťanem a venušanka s venušankou. Já jsem nedávno byl s kamarádkou nakupovat. Protože potřebovala odvoz, tak jsem jí posloužil jako taxi. Asi po roce. A pochopil jsem, že to mám v hlavě stále stejně. :-) Nebavily mě její textil, květiny, atd. Ženský svět mě nudí. Kdybych se oženil, tahal kočárek s děckem, byl v tom chomoutu, otrok rodinky a společnosti, tak mě picne. :-) Měl jsem svobodu.
I kdyby existovala reinkarnace a někdo se mě zeptal - zda se narodit jako 100% hetero, tak to odmítnu. Nemá to žádnou vztahovou psychologickou výhodu. Má to jedinou výhodu - společenská akceptace. Ale jinak všechno další po vztahové stránce je horší a když jsi s ženou, musíš dělat asi 50-100x více kompromisů než s klukem, který je tvé druhé já. (To je hyperbola, ale něco na ní je) |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 17:03:22 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Jo a největší sranda, jak tu na granosalis si ženy udělaly svůj ženský koutek. Původně tam byli i chlapi. Ty ale postupně všechny vykopaly a mají svoji Katedrálu pro sebe. :-) Nemůže být lepšího potvrzení mých slov. :-) |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 17:08:42 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Ve škole chce sedět kluk s klukem, holka s holkou. Více si rozumí.
Je to zvláštní, že to příroda udělala tak, že po psychologické stránce je přirozenější - a na tom si trvám - vztah s někým stejného druhu a stejného mozku, zatímco po tělesné stránce je tu opačný systém zástrčka - zásuvka a z toho jsou děti. Proč příroda udělala ženský mozek tak odlišný, když po mužích chce, aby s nimi žili? Nebo nechce, aby s nimi žili, ale měli jen sex? Tak to mají domorodé kmeny v Amazonii, na Papui Nové Guineji. Ženy tam žijí pospolu, vaří, motají se kolem nich malá děcka. Muži jsou zase spolu, loví, staví obydlí. A scházejí se jen na pokec a sex, ale většinu dne jsou ženy s ženami a muži s muži. A takto jsme se i evolučně vyvíjeli statisíce let. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Nemohouci1 v Sobota, 16. květen 2026 @ 17:03:35 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | S ženama je to fakt těžký: jsou manipulativní, ze začátku taky funguje trochu popichování a soutěživost ve vztahu, na začátku u některých žen, hlavně ty co si o sobě hodně myslí. Musíš jim srazit nosánek a to se jim vlastní líbí. Ne jim podlézat. Tím opovrhují. Slabochy oporvrhují.
Ale když už jsi ve vztahu, chtějí tě předělat na hodnou kočku z tygra. A když se to stane, přestanou si tě vážit. A když se to nestane, tak tě časem opustí nebo ty je kvůli hádkám a kvůli tomu, že to nejde dál a když chtějí hnízdit, chtějí klidného muže. Ale jakmile zase přijdou k sobě po dítěti časem, zase chtějí "tygra" a ne domácího kocourka. Nebo chtějí doma kocourka a milence tygra.
A to je ten problém. Ony opravdu myslí jinak. Proto už nechci jít do spolubydlení: končí to buď hádkama nebo tím, že jste jak dva sourozenci. Ani jednou není dobré. Jedno je sice plné vášně, ale pak převáží ta negativní vášeň a to druhé je pomalé vymizení lásky.
Je krásný se zamilovat (znáš to taky), ale to probuzení časem. U žen je to tak za rok dva tři. Já nevydržel déle než 4 roky s jednou ženou. Nejde to. Kdo to dokáže, je podpantoflák. Prostě je to tak. Naši tátové a dědové takoví byli. A nebo to byli násilníci, kteří ženy ovládají a ženy dřív neměly tolik práv. Dneska maj a bolí je z toho hlava... neví co si s tou mocí počít a stávají se z nich harpyje.
Takže nedat jim práva: blbé pro ně, dát jim práva: blbé ve vztahu pro oba.
Je to začarovaný kruh. S klukama je vztah úplně v pohodě. Hádky minimální: u kamarádů, jen když jde o ženu, můžou se kamarádi rozkmotřit, taky se mi to stalo, bohužel. Dneska toho člověk lituje, tu holku: už bych naní ani nesáhl. A ztratíš kamaráda. Ženy jsou vážně něco co nejde pořádně pochopit, snad je přes evoluční psychologii. S chlapama je vztah jednodušší. Kamarádi jsou to, kam se jdeš "vybrečet" když to doma nefunguje. A já je poslouchám a slyšim to. Jsou to hrozné konce a oni v těch vztazích žijou dál a dál, jen aby nebyli sami. Už to neumí. Já to umim. I když je člověku někdy smutno. Ale to spolubydlení je zabiják vášně fakt.
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 17:24:10 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Na youtube je kanál SK adventures. Trochu mi to připomíná vztah, co jsem měl, když mi bylo 27-36 let. Taky jsme cestovali hodně, ale netočili jsme to. On tam v tom posledním videu to říká Eugen
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Sobota, 16. květen 2026 @ 16:46:07 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | S tou politikou se stebou shodnu. Prakticky ve všem se s tebou shodnu, proto to nerozporuji. |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 14:44:37 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Aby tu nezaniklo v příspěvcích to nejdůležitější a nenápadné, co oko psal. Tak to znovu nasvítím. Když psal o mně, tak psal "vztah", "přítel", čímž chce naznačit, že jsem měl kvazi vztah, kvazi přítele, pseudo vztah pseudo přítele, zatímco on lepšočlověk má lepší manželku.
Můj bývalý je vysokoškolák, Ing., pohledný, chytrý, talentovaný. Okova stará může být jen jednoduchá babka se základním vzděláním, neatraktivní, atd.
To je přece tak absurdní se povyšovat na základě heterosexuality. Proto je to třeba heterosexuálům říkat. Nemají lepší vztahy. Nejsou lepšočlověci. Nejsou v ničem nadřazeni bisexuálům ani homosexuálům. Heterosexuálové v ničem homosexuály nepřevyšují, nejsou lepší lidi. Nejsou ani morálnější, ani čestnější, ani přímější, ani nemají lepší dynamiku ve vztahu k ženě.
Pýcha heterosexuálů stojí na vodě. Jo, kdyby oko něco objevil, nějaký světový vynález, lék apod., tak ho ocením, ale on chce, abych se mu poklonil, protože on kdysi píchal starou bábu. A já prý budu normální tehdy, až budu mít vedle sebe taky starou bábu jako má on.
To je přece směšné. Absurdní.
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: rosmano v Sobota, 16. květen 2026 @ 11:42:03 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) |
Jestli to není kvůli těmto asociacím ? :
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-rude-prase-liba-muze-socha-v-klatovech-budi-kontroverze-40578087?noredirect=1#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Neděle, 17. květen 2026 @ 11:08:51 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | V letech 1999-2008 jsem měl vztah s klukem, který byl ode mě mladší o 5 let. Mně bylo na začátku vztahu 27 let a jemu bylo 22 let.
Co jsme dělali?
1. Lezení do skal, lezení do hor. Tatry, Malá Fatra, Roháče, Jeseníky, Beskydy, Krkonoše 2. Výlety po městech: Např. Praha, Hradec Králové, Karlovy Vary, Brno atd. To samé slovenská města. Bylo by to na A4 3. Cesty autem nebo letecky: Německo, Francie, Itálie, Řecko 4. Kultura, zábava, divadla, kina, diskotéky, koncerty kapel, osobně jsme se seznámili např. s členy skupiny Alphaville, to jsou zlatí lidi 5. Bowling s kamarády 6. Do lesa na hřiby, se psem apod. 7. Přehrady, moře, bazény, plavání 8. Lyže v zimě 9. Tenis, pingpong, fitko 10. Cyklovýlety, cyklistika 11. Návštěva rodiny jeho nebo mojí 12. Návštěva přátel, grilovačky, zahradní párty 13. Péče o zahradu 14. Přestavba baráku 15. Práce, zaměstnání 16. Spánek 17 Jídlo 18. Sex
Není můj problém, že jste posedlí bodem č. 18. Zřejmě to tak máte s maželkou, že s ní nejde dělat nic jiného než sex. Asi nemá mozek ani žádné zájmy a je to vaše nafukovací panna. Ale já to tak fakt neměl. Bobci. S klukem se dá podnikat tisíce věcí. Je to váš problém, že máte nudné ženy bez zájmů a jen s vagínou. Vy máte penis a ona vagínu a to je smysl vašeho života. Pak z toho vašeho jednotvárného života máte výčitky svědomí, říkáte tomu hřích a dokola tu o tom vypisujete cance. Jste nemocní na hlavu. Stačí číst vaše debaty o hříších. Je jasné, že normální život naplněný činnostmi, akcí jste nikdy nezažili. Neříkám všichni, ale ty potrefené husy. A takoví mi tu dávali školení. Lidi, co měli prázný, nudný život vyplněný jen sexem do vadžíny a chozením do kostela. Omezené ploštice, co si myslí, že i já a další jsme měli stejně omezený, jednotvárný a nudný život. No neměli.
|
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Neděle, 17. květen 2026 @ 11:17:43 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | A ano, inspirovalo mě vaše psaní a vaše diskuse. Pořád jsem si říkal, co to furt melou o těch hříších. Každé druhé téma buď o statusu jejich postavy, na které se neshodnou a hádají se dokola jako blbci, zda byl Ježíš superman nebo bůh nebo jen člověk a druhé téma dokola tlačené jsou hříchy a jak se jich zbavovat.
Bobci, já mám radu pro vás, jak se zbavit hříchů. Nežijte jako omezené ploštice. Tzn. jen kostel a jen sex do vadžíny. Zkuste si najít pohatší život. Vyplnit ho činnostmi a akcí. 👍🏼 |
]
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 12:04:36 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Takže už zbyl jen oko? Kdysi jich tu bylo více těch "hrdinů". Psali mi sprosté básničky, kradli moje fotky, zakládali falešné profily, vyhrožovali atd. A zbyl jen oko? Poslední bigotní mohykán? |
]
|
|
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Pondělí, 18. květen 2026 @ 14:50:58 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | | Aby tu nezaniklo v příspěvcích to nejdůležitější a nenápadné, co oko psal. Tak to znovu nasvítím. Když psal o mně, tak psal "vztah", "přítel", čímž chce naznačit, že jsem měl kvazi vztah, kvazi přítele, pseudo vztah pseudo přítele, zatímco on lepšočlověk má lepší manželku.
Můj bývalý je vysokoškolák, Ing., pohledný, chytrý, talentovaný. Okova stará může být jen jednoduchá babka se základním vzděláním, neatraktivní, atd.
To je přece tak absurdní se povyšovat na základě heterosexuality. Proto je to třeba heterosexuálům říkat. Nemají lepší vztahy. Nejsou lepšočlověci. Nejsou v ničem nadřazeni bisexuálům ani homosexuálům. Heterosexuálové v ničem homosexuály nepřevyšují, nejsou lepší lidi. Nejsou ani morálnější, ani čestnější, ani přímější, ani nemají lepší dynamiku ve vztahu k ženě.
Pýcha heterosexuálů stojí na vodě. Jo, kdyby oko něco objevil, nějaký světový vynález, lék apod., tak ho ocením, ale on chce, abych se mu poklonil, protože on kdysi světově píchal starou bábu. A já prý budu normální tehdy, až budu mít vedle sebe taky starou bábu jako má on.
To je přece směšné. Absurdní.
Oko - zaťukej si na čelo. |
Re: Sen ve snu, Malý princ a vrstvy Vševědomí (Skóre: 1) Vložil: Syntezator v Úterý, 19. květen 2026 @ 14:00:30 CEST (O uživateli | Poslat zprávu) | Tak zbabělec oko zdrhnul. On už to tu udělal několikrát v minulosti. Vypisoval o mně fantasmagorie vulgárního charakteru, a pak utekl. Pak za 14 dní se tvářil, že se nic nestalo. Nebo se mi dokonce omlouval. Opakovaně tu psal nesmysly a křivá obvinění, pak se omoluval. Je labilní, nestálý, nekonzistentní.
Tohle je jako etalon katolické pobožnosti a morálky? |
]
|
|
|
|